MODELÁŽ NEHTŮ - Kosmetické Studio Visage Pardubice

Přejít na obsah
MODELÁŽ NEHTŮ
KAŽDÁ ŽENA BEZ OHLEDU NA VĚK A PROFESI, BY MĚLA MÍT UPRAVENÉ NEHTY - DOPŘEJTE SI POCIT KRÁSNÝCH A UPRAVENÝCH RUKOU I VY

Kontakty pro nehtovou modeláž:

Markéta Kakosová : +420 777 220 543
Lucie Greé : +420 608 626 668
Slavka Fabryová : +420 608 084 317
Modeláž nehtů je velmi oblíbený způsob úpravy rukou. Modeláž nehtů je možná gelem nebo akrylem. Gelové nehty působí přirozeněji, jsou průžné a mají širokou škálu barevných možností. Modeláž akrylem je starší metoda. Takto vymodelované nehty jsou tvrdé a velmi odolné. Musí se lakovat, nebo mít gelové zakončení. Doporučuji proto gelové nehty, kde konečný vzhled modeláže nehtů je efektivnější.

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí  a  ztvrdnou v pevný gelový nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled – vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.
Gelová modeláž na tipy je oblíbený a nejčastější druh modeláže nehtů, kde umělý nehet nahrazuje přírodní, který není dostatečně dlouhý a nemá ten správný tvar. Při gelové modeláži s tipy se umělý nehet nalepí na přírodní nehet a pak se v několika vrstvách nanáší uv gel, který se v uv lampě nechá vytvrdit. U gelové modeláže můžeme použít i gelovou francii v jakékoliv barvě. V nabídce máme i jemné pastelové odstíny i glitrové, třpytivé barvičky.

Potažení přírodních nehtů gelem je velmi praktická a šetrná metoda. Pokud máte správnou délku a tvar, pak je právě pro Vás potažení přírodního nehtu gelem. Postup je téměř stejný, jako u modeláže nehtů na tipy nebo šablonky, s rozdílem, že se přírodní nehty neprodlužují.

Gelovou  modeláž lze krásně zdobit. Zdobíme glitry, pastelovými gely, či lakem. Oblíbené jsou i kytičky pod gelem, které působí 3D dojmem a bezvadnou novinkou jsou tzv. tiskátka, která se otisknou na gelový nehet a taktéž se dávají pod gel. Mohou samozřejmě ozdobit i přírodní nehtíky, ale nevydrží na nich tak dlouho jako na gelových nehtech. Zdobení neboli nail art je způsob jakým si zpestřit konzervativní francouzskou manikúru, nebo se tak připravit na důležitou událost, třeba svatbu či ples.

Můžeme Vám také nabídnout modeláž nehtů uv gelem i na nožkách. Tato modeláž vydrží až 2 měsíce. A vypadá naprosto báječně!
marketa_nehty_01.jpg
marketa_nehty_02.jpg
marketa_nehty_27.jpg
marketa_nehty_03.jpg
marketa_nehty_04.jpg
marketa_nehty_05.jpg
marketa_nehty_06.jpg
marketa_nehty_08.jpg
marketa_nehty_10.jpg
marketa_nehty_09.jpg
marketa_nehty_14.jpg
marketa_nehty_15.jpg
marketa_nehty_16.jpg
marketa_nehty_17.jpg
marketa_nehty_28.jpg
marketa_nehty_18.jpg
marketa_nehty_11.jpg
marketa_nehty_19.jpg
marketa_nehty_20.jpg
marketa_nehty_21.jpg
marketa_nehty_22.jpg
marketa_nehty_29.jpg
marketa_nehty_23.jpg
marketa_nehty_24.jpg
marketa_nehty_12.jpg
marketa_nehty_25.jpg
marketa_nehty_26.jpg
marketa_nehty_32.jpg
marketa_nehty_33.jpg
marketa_nehty_30.jpg
marketa_nehty_31.jpg
marketa_nehty_07.jpg
marketa_nehty_13.jpg
CENÍK


Nové nehty / od 650 Kč
Doplnění / od 550 Kč
Gel na nohou / 400 Kč
Manikúra / od 150 Kč
P-shine / 200 Kč
Gel - lak / od 300 Kč

© Studio VISAGE 2016 | realizace a design
© Studio VISAGE 2016
Návrat na obsah